236. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-231]
Magyar festő, 1900 körül
Lány portré
41. tétel
Telcs Ede
Kislány babával, 1935
42. tétel
Pap Emil
Leány aranyhallal
43. tétel
Boross L. jelzéssel, 20. sz. első fele
Őszirózsás csendélet
44. tétel
Mayer Miklós
Szent Erzsébet
45. tétel
Hegedűs László
Női portré
46. tétel
Klinger, R. jelzéssel, 19. sz. vége
Rabbi
47. tétel
Tőkés Sándor
Alföldi táj szélmalommal
48. tétel
Szepesi Kuszka Jenő
Lovas a tóparton
49. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Férfi portré
50. tétel
Farkas Lőrinc, Csallóközi
Pihenő juhász, 1923
51. tétel
Burchard Bélaváry István
Huszárok hóesésben
52. tétel
Olgyay Ferenc
Folyópart
53. tétel
Kalmár János
Hegyvidéki táj, 1918
54. tétel
Nosson, A. jelzéssel, 19. sz.vége
Alpesi tó partján
55. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Alpesi táj
56. tétel
Alberth Ferenc
Mocsaras táj
57. tétel
Sashegyi Kálmán, Vodicai
Őszi nyírfaerdő
58. tétel
Fülöp, C. jelzéssel, 20. sz. első fele
Erdei patak
59. tétel
Idrányi Tibor
Eső után
60. tétel
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-231]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS