236. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-231]
Tardos Krenner Viktor
Vihar előtt
61. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Bábonyi részlet
62. tétel
Bosznay István
"Tó partja Mikosdon" 1929
63. tétel
Ujváry Ignác
"Bodajki határ", 1913
64. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Vízparti táj
65. tétel
A.E. monogrammal, 20. sz. eleje
Erdei patak, 1902
66. tétel
Markó Károly id. után, 19. sz. második fele
Fürdőzők
67. tétel
Herman Lipót
Aktok a vízparton
68. tétel
Schinzel, Reinhart
Az Axenstrasse Svájcban
69. tétel
Turmayer Sándor
Tabáni utca
70. tétel
Hatvani - Perlusz Gyula
Falurészlet, 1934
71. tétel
Bánovszky Miklós
"Csobánka"
72. tétel
Joachim Ferenc, Csejtei
Folyóparti házak
73. tétel
Neogrády Antal
Vadász a mezőn
74. tétel
Neogrády Antal
Téli vadászat
75. tétel
Neogrády Antal
Lány libákkal
76. tétel
Ács Ágoston
Falusi jelenet
77. tétel
Farkas Bözske, Sassné
"Szigligeti hajnal"
78. tétel
Boldizsár István
"Balatonföldvár"
79. tétel
Göldner Tibor
"Balatonpart" 1992
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-231]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS