236. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-231]
Dobroszláv Lajos
Duna-part
101. tétel
Ács Ágoston
Mise után
102. tétel
Neogrády Antal
Beszélgetők a kútnál
103. tétel
Ács Ágoston
Parasztház udvarán
104. tétel
Neogrády László
Patakparton
105. tétel
Ács Ágoston
Tere-fere
106. tétel
Péczely Antal
A menyasszony öltöztetése
107. tétel
Mágori Varga Béla
Fonóban
108. tétel
Dinnyés Ferenc
"Szövő székely asszony"
109. tétel
Ivo jelzéssel
Leány a kútnál, 1974
110. tétel
Medveczky Jenő
Fejkendős asszony
111. tétel
Győri Elek
Féltékenység, 1935
112. tétel
Tápay Lajos
Nagymosás, 1945
113. tétel
Pállya Carolus
Piacon
114. tétel
Pállya Carolus
Gyümölcsárus
115. tétel
Vári - Vojtovits Zoltán
Piacon
116. tétel
Ács Ágoston
Falusi udvaron
117. tétel
Viski János
Pihenő lovak
118. tétel
Viski János
Négyes fogat
119. tétel
Kurucz D. István
Lovak a pusztában, 1973
120. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-231]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS