236. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-231]
Tihanyi János Lajos
Alföldi legelőn
121. tétel
Hoitsy Fridolin
Abrakoló lovak
122. tétel
Cserna Károly
Betakarítás
123. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Kordén alvó férfi
124. tétel
Osztrák festő, 19. sz.
Tehenet fejő asszony
125. tétel
Iványi - Grünwald Béla műhelye, 20. sz. első fele
Falurészlet szélmalommal
126. tétel
Canal, Gilbert von
Folyóparti városka
127. tétel
Chiovini Ferenc
Gémeskútnál, 1930
128. tétel
Czinóber Miklós, Szolnoki
Kocsi pihenő lovakkal
129. tétel
Szabó Vladimir
Felesége portréja
130. tétel
Biai - Föglein István
Bohóc a porondon
131. tétel
Feiks Alfréd
Báli jelenet
132. tétel
Molnár C. Pál
Hátakt
133. tétel
Szánthó Mária
Balerina
134. tétel
Diósy Sándor, 20. sz. első fele
Félakt
135. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Női portré
136. tétel
Szabó Vladimir
Önarckép
137. tétel
Herman Lipót
Ligetes táj
138. tétel
Uhrig Zsigmond
"Jeges út", 1970
139. tétel
Halász - Hradil Elemér
Tabáni utcarészlet
140. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-231]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS