236. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-231]
Lándory Mózes
Téli táj gémeskúttal, 1923
141. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Fasor
142. tétel
Edvi - Illés Aladár
Tájkép alakkal
143. tétel
Huber István
Akt a folyóparton, 1924
144. tétel
Rezes Molnár Lajos
Akt a vízparton
145. tétel
Kézdi Kovács Elemér
Árnyas erdő, 1921
146. tétel
Fejérváry Erzsi, (Körmendi-Frimm Jenőné)
Kecskeméti parkrészlet, 1912
147. tétel
Papp Gábor
Dombos táj híddal
148. tétel
Sarkantyú Simon
Domboldal
149. tétel
Pleidell János
Busójárás
150. tétel
Pleidell János
"Zöld tenger", 1971
151. tétel
Schéner Mihály
Nyári parkrészlet
152. tétel
Schéner Mihály
Tabán, 2001
153. tétel
Orosz János
"Élni kell" 1963
154. tétel
Kéri László
"Jupiter és Antiopé", 1980
155. tétel
Bányász Béla
Csendélet, 1978
156. tétel
Ridovics László
Asztali csendélet, 1974
157. tétel
Koszta Rozália
"Piacon"
158. tétel
Szabó Zoltán
Asztali csendélet, 1964
159. tétel
Szlávik Dezső
Csendélet népi kerámiákkal
160. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-231]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS