236. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-231]
Bánovszky Miklós
Csendélet margarétákkal
161. tétel
Szentgyörgyi Miklós
Őszi csendélet
162. tétel
Bényi László
Őszi csendélet
163. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Hegyi beszéd
164. tétel
Turi jelzéssel, 20. sz. második fele
Portré
165. tétel
Wegenast Róbert
Önarckép
166. tétel
Czene Béla, ifj.
"Pihenés" 1987
167. tétel
Imre István
Borospince
168. tétel
Gádor Emil
Asztali csendélet virágzó ággal
169. tétel
Scholz Erik
"Hangulat"
170. tétel
Kóka Ferenc
"Táj"
171. tétel
Arató István
Kompozíció
172. tétel
Szentendrei részlet
173. tétel
Nyergesi János
Falusi utcarészlet, 1955
174. tétel
Gera Gyula
"Őszi park", 1965
175. tétel
Gera Gyula
"Kora tavasz", 1965
176. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Csendélet gyümölcsökkel
177. tétel
Gádor Emil
Színes rózsák
178. tétel
Farkasházy Miklós
Muskátlik
179. tétel
Biai - Föglein István
Bohóc
180. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-231]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS