236. 19-20. századi festmények és bútorok > Velencei részlet gondolásokkal

19. Bonielly jelzéssel, 20. sz. első fele

Velencei részlet gondolásokkal

olaj, vászon

40*60 cm

j.j.l.: Bonielly