236. 19-20. századi festmények és bútorok > Keleti utcarészlet árusokkal

9. Magyar festő, 20. sz. eleje

Keleti utcarészlet árusokkal

olaj, karton

70*50 cm

j.j.l.: olvashatattlan, sérült