236. 19-20. századi festmények és bútorok > Isztambul látképe, 1864

4. Hildebrandt, Eduard (Danzig, 1817 - Berlin, 1869)

Isztambul látképe, 1864

akvarell, papír

285*225 mm

j.b.l.: Hildebrandt 12.7.64.