236. 19-20. századi festmények és bútorok > Sziklás tengerpart

17. Benes Pál (Győr, 1867 - Győr, 1932)

Sziklás tengerpart

olaj, karton

16,5*24 cm

j.j.l.: Benes Pál

keret sérült