236. 19-20. századi festmények és bútorok > Szamarkand, 1917

7. Pádly Aladár (Budapest, 1881 - Veresegyháza, 1949)

Szamarkand, 1917

olaj, karton

29,5*37 cm

j.j.l.: Pádly Aladár "Bibi - Chamin mecset" Samarkand 1917