236. 19-20. századi festmények és bútorok > Beszélgető társaság háttérben a Vezúvval

2. Giusti, Giuliemo (Nápoly, 1824 - Nápoly, 1916)

Beszélgető társaság háttérben a Vezúvval

gouache, papír

240*400 mm

j.j.l.: G. Giusti