Bonbonier
Herend, 20. sz. második fele, festett porcelán fényes aranyozással, kínaizáló dekorral és jelenetekkel, tetején kínai figurával, talpán kék jelzet és 6017/OS, H94 számozás
4. tétel
Vanitas
Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. eleje, eozinmázas porcelánfajansz, alján domború körpecséttel, ML jelzéssel, sérült
5. tétel
Tálka
6. tétel
Nőalak
Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. második fele, eozinmázas fehércserép, talpán jelzett
7. tétel
Váza
francia, 20. sz. első fele, mázas kerámia, jelezve az alján: Sarreguemines, formaszám: 4046
8. tétel
Kínálótál
Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, labrador mázas fehércserép, jelezve az alján domború körpecséttel, kis kopásokkal
9. tétel
Tintatartó
Herend, 20. sz. első fele, 1839-1939-es jubileumi bélyegzéssel, zöld szalagdíszes, aranyozott porcelán, kis tálkán téglalap test, fedéllel
10. tétel
Női akt
20. sz. második fele, mázas fajanszporcelán, talpán masszába nyomott bélyegző és 881-es formaszám
11. tétel
Csésze és alj
Meissen, 19. sz. vége, festett és aranyozott porcelán, talpán máz alatti kék kardos jelzettel
12. tétel
Doboz
Hollóháza, 20. sz. utolsó harmada, fekete-fehér jelzett porcelán, szitázott Szász E. Napfény c. képpel
13. tétel
Csésze és alj
osztrák, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, aranyozása kissé kopott
14. tétel
Teáscsésze és alj
Sarreguemines, 1900 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, j. az alján: Orchidées Sarreguemines geschützt, kis kopásokkal
15. tétel
Kisváza
osztrák, 1900 körül, irizáló üveg, peremén sérült
16. tétel
Kínálótál
cseh, 20. sz. első fele, irizáló zöld fújt üveg, üvegszál díszítéssel
17. tétel
Kínálótál
cseh, 20. sz. első fele, irizáló, zöld, fújt üveg
18. tétel
Hamutál
Moser, 20. sz. eleje, csiszolt üveg, kis csorbulással
19. tétel
Ékszerdoboz
francia (?), 19. sz., áttört réz doboz, stilizált virág szövevénnyel, fedlapján festett tájkép, pihenő család képével, kis sérüléssel