Levélnehezék
20. sz. eleje, sárgaréz öntvény női kéz, erezetes márvány lapon
21. tétel
Ékszerdobozka
20. sz. közepe, kerek fém test, színes rekeszzománc és magas zománc díszítéssel, belső részen zománc sérüléssel
22. tétel
Fedeles dobozka és gyertyatartó
magyar, 1930 körül, kalapált, hajlított sárgaréz, gyertyatartó: német, 1930 körül, kalapált sárgaréz, jelezve az alján
23. tétel
Hőmérő
német(?), 20. sz. első fele, sárgaréz, Napóleon alakjával
24. tétel
Karácsonyfatalp
osztrák, 20. sz. eleje, vas öntvény, art deco stílusú motívummal, tobozos díszítéssel, aranyozva
25. tétel
Szecessziós kínálókosár
osztrák(?), 1910-20 körül, préselt sárgaréz, női portréval, öntött füllel, szerepelt: Magyar Ötvösművészet Újságban
26. tétel
Hamuzó és gyufatartó
20. sz. eleje, domborított vörösréz, szecessziós díszítéssel, bélyegzővel, sárgaréz ívelt pántokkal
27. tétel
Karácsonyfadísz, 12 db
magyar, 20. sz. közepe, festett, foncsorozott üveg
28. tétel
Karácsonyfadísz, 12 db
29. tétel
Karácsonyfatalp
osztrák (?), 20. sz. eleje, festett öntöttvas, bogyós díszítéssel, j.n.
30. tétel
Karácsonyfatalp
osztrák, 20. sz. eleje, vas öntvény, art deco stílusú motívummal, fekete-olajzöld festéssel
31. tétel
Keret
magyar, 20. sz. eleje, faragott, aranyozott fa, sérült
32. tétel
Keret
magyar, 20. sz. eleje, fa alapon aranyozott gipszmasszás díszítéssel, sérült
33. tétel
Keret
magyar, 20. sz. eleje, faragott, festett fa, sérült
34. tétel
Keret
magyar, 20. sz. eleje, faragott, aranyozott fa
35. tétel
Keret
magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott fa, sérült
36. tétel
Keret
magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott fa, ökörszemes díszítéssel, apró sérülésekkel
37. tétel
Ovális keret
38. tétel
Asztalközép
39. tétel
Fényképtartó
magyar, 20. sz. eleje, öntött szürkefém