Spárgafogó
angol, 20. sz. eleje, ezüstözött fém, BREVETE S. G. D. G. bélyegzővel
72. tétel
Tálka
20. sz. eleje, 925 ezrelékes sterling ezüst, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, TH mesterjegy, préselt ovális forma, áttört és virágindás peremmel, apró sérüléssel
73. tétel
Kés és villa, 3 személyre
74. tétel
Kínálótál és kés
kés: antik ezüst, 186... fémjellel, tál: elmosódott fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, "NZK" és "FK" mesterjeggyel, öntött formák
75. tétel
Úti fűszertartó
Bécs, 1803, 13 latos antik ezüst, belül két rekesszel, tűzaranyozással, "FN" ? kivehetetlen mesterjegy
76. tétel
Fűszertartó
Pest, 1838, 13 latos antik ezüst, "KL" mesterjegy és Pesth beütő, hengerelt talp- és szegélydísszel, kis sérüléssel
77. tétel
Fűszertartó
Bécs, 1835 (?), 13 latos kalapált antik ezüst, Stephan Mayerhofer és Klinkosch mesterjegy
78. tétel
Fűszertartó
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "NG" nem ismert mesterjegy és "B" hivataljel, öntött szár
79. tétel
Kínáló