Érmés kanál, 5 db
Besztercebánya, Szliács, 1840, 13 latos antik ezüst, Libay Sámuel mesterjegy, pénzérmés merítőkben 1840-es Mária érme - 20 krajcár, (Kőszeghy Nr. 66, 112)
82. tétel
Szelence
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HJ(?)" mesterjegy, szögletes art deco forma, belül aranyozva
83. tétel
Kínáló
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy
84. tétel
Cigarettatárca
20. sz. eleje, 900 ezrelékes ezüst, kék-fehér zománc díszítéssel, bordázott, behozatali jellel, kis sérüléssel
85. tétel
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "SR" mesterjegy, ovális forma, hullámzó peremén rózsás díszszegéllyel
86. tétel
Történelmi érme
A kalocsai Jezsuita Szent István Gimnázium emlékérme, ezüst, címerrel és UNUS ACCIPIT BRAVIUM jelmondattal
87. tétel
Nyaklánc
20. sz. közepe, budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany anker lánc, 4 db fehér akoya gyönggyel, 1 db kék és 1 db lila topázzal (?), ugrókapoccsal
88. tétel
10 korona
Magyar Királyság, 1909, 22 k arany, körmöcbányai veret, Ferenc József alakjával és koronás címerrel
89. tétel
10 korona
Magyar Királyság, 1911, 22 k arany, körmöcbányai veret, Ferenc József alakjával és koronás címerrel
90. tétel
10 korona
Magyar Királyság, 1904, 22 k arany, körmöcbányai veret, Ferenc József alakjával és koronás címerrel
91. tétel
10 korona
92. tétel
Mandzsettagomb pár
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, elmosódott mesterjegy, karabínere pótlás
93. tétel
Női függőóra
Svájc, 1900 körül, aranyozott fém tok, zománc díszítéssel, cilinderes, működő óraszerkezet
94. tétel
10 korona
Magyar Királyság, 1905, 22 k arany, körmöcbányai veret, Ferenc József alakjával és koronás címerrel, kis hibával
95. tétel
10 korona
96. tétel
Medál láncon és fülbevaló pár
20. sz. vége, modern, szögletes fazon, mattított sárga fém lapokon, 3-3-3 db cirkónia, kígyó lánc karabínerrel
97. tétel
Medál
20. sz. második fele, 1999 utáni budapesti behozatali fémjellel, 18 k arany lap, feszülettel díszítve
98. tétel
Címer medál
magyar, 20. sz. második fele, 2016 utáni fémjel, 14 k arany lemez
99. tétel
Képtartós medál
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 19. sz. vége, 14 k arany akasztó és 18 k arany tok, vésett díszítéssel