248. Karácsonyi online aukció > Teáscsésze és alj

15. Teáscsésze és alj

Sarreguemines, 1900 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, j. az alján: Orchidées Sarreguemines geschützt, kis kopásokkal

d: 17 cm (alj); m: 7 cm (csésze)