15. Teáscsésze és alj
Sarreguemines, 1900 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, j. az alján: Orchidées Sarreguemines geschützt, kis kopásokkal
d: 17 cm (alj); m: 7 cm (csésze)