248. Karácsonyi online aukció > Bonbonier

4. Bonbonier

Herend, 20. sz. második fele, festett porcelán fényes aranyozással, kínaizáló dekorral és jelenetekkel, tetején kínai figurával, talpán kék jelzet és 6017/OS, H94 számozás

10,2*13*9 cm