280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
Csánky Dénes
Erdélyi falurészlet 1908
401. tétel
Neogrády László
Virágoskertben
402. tétel
A ház előtt kispadon, 1934
403. tétel
Mikola András
Faluvégén
404. tétel
Balla Béla
Nagybánya látképe
405. tétel
Bosznay István
"Vente puszta" 1926
406. tétel
Kornai József
Csendélet porcelánnal
407. tétel
Klie Zoltán
Napraforgók, 1953
408. tétel
Beck Judit
Virágcsendélet
409. tétel
Magyar festő
Akt tükörrel, 1959
410. tétel
Csont Ferenc
Női képmás, 1930-as évek
411. tétel
Gábor Móric
Asztali csendélet zöld almával, 1969
412. tétel
Burghardt Rezső
Virágok kék vázában
413. tétel
Glatter Gyula
Gyümölcs csendélet
414. tétel
Biai - Föglein István
Nyári virágok
415. tétel
P. Bak János
Nyári virágok
416. tétel
Szalmás Béla
Asztali csendélet retekkel, 1959
417. tétel
Iványi - Grünwald Béla
Virágok kék vázában, 1930-as évek
418. tétel
Emeric (Vágh Imre)
Virágcsendélet gyümölcsökkel, 1951
419. tétel
Paizs László
Csendélet, 1960 körül
420. tétel
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS