280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
Bullás József
"131005", 2013
581. tétel
"Asztal kis ablakkal" 2006
582. tétel
"Csendélet" 2003
583. tétel
Kovács Margit
Égre néző
584. tétel
Kovács Margit
Haját fonó, 1956
585. tétel
Kovács Margit
Szeret - nem szeret
586. tétel
Kovács Margit
Borkínáló
587. tétel
Kovács Margit
"Pro musica"
588. tétel
Kovács Margit
"Pro musica"
589. tétel
Akt
590. tétel
"Tujafa lombjai közt", 1973
591. tétel
Kovács Margit
Szent Család
592. tétel
Kovács Margit
Díszváza, 1943
593. tétel
Kovács Margit
Fedeles tálka
594. tétel
Kovács Margit
Borozó
595. tétel
Kovács Margit
Mézeskalács szívet tartó figura
596. tétel
Magyar szobrász, 20. sz. második fele
Kodály Zoltán büsztje
597. tétel
Kovács Margit
Babázó
598. tétel
Magyar szobrász, 20. sz. első fele
Lovak
599. tétel
Lendület
600. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS