280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
Egyajtós szekrény
641. tétel
Szalonasztal (VÉDETT - NO EXPORT)
642. tétel
Vitrin
643. tétel
Tükör
644. tétel
Kis komód
645. tétel
Női íróasztal
646. tétel
Vitrin
647. tétel
Kis komód
648. tétel
Női íróasztal
649. tétel
Tükrös falburkoló elem
650. tétel
Írókomód
651. tétel
Tálalószekrény
652. tétel
Keret
653. tétel
Tükör
654. tétel
Karszék
655. tétel
Szalongarnitúra, 3 db-os
656. tétel
Tükör
657. tétel
Tükör
658. tétel
Támlásszék, 2 db
659. tétel
Vitrin
660. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS