280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
741-760
[761-780]
[781-800]
Szalonasztal (VÉDETT - NO EXPORT)
741. tétel
Konzolasztal
742. tétel
Fotel pár
743. tétel
Posztamens
744. tétel
Fotel pár
745. tétel
Karszék, 2 db és 2 db lábzsámoly
746. tétel
Asztalka
747. tétel
Posztamens pár
748. tétel
Ollósszék
749. tétel
Trümó
750. tétel
Tálalószekrény
751. tétel
Asztalka
752. tétel
Szalonasztal
753. tétel
Sarokpolc
754. tétel
Falitükör
755. tétel
Fali konzol
756. tétel
Szalongarnitúra, 5 db-os
757. tétel
Sarok etager
758. tétel
Etager
759. tétel
Asztalka
760. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
741-760
[761-780]
[781-800]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS