280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
781-800
Fésülködő asztal
781. tétel
Ebédlőasztal és 4 db szék
782. tétel
Zsúrkocsi
783. tétel
Szalonasztal
784. tétel
Kandalló óra
785. tétel
Falipolc
786. tétel
Varróasztal
787. tétel
Posztamens
788. tétel
Zongoraszék
789. tétel
Állólámpa
790. tétel
Tálalószekrény
791. tétel
Kanapé
792. tétel
Karszék, 2 db
793. tétel
Utazóláda
794. tétel
Hajóbőrönd
795. tétel
Fogas
796. tétel
Falipolc
797. tétel
Szervízasztalka, 4 db
798. tétel
Páncélszekrény - mesterremek
799. tétel
Mester remek
800. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
781-800
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS