280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
Molnár C. Pál
Koppány leverése, (mozaikterv), 1938
441. tétel
Molnár C. Pál
Szent István templomot alapít, (mozaikterv), 1938
442. tétel
Kernstok Károly
Táj havas hegyekkel, 1920
443. tétel
Szőnyi István
Hazafelé - Késő délutáni fények Zebegényben, 1938
444. tétel
Szőnyi István
Köpenyes férfi (Tanulmány egy történeti kompozícióhoz), 1950-es évek
445. tétel
Mednyánszky László báró
Kalapos férfi
446. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Felfelé tekintő
447. tétel
Járitz Józsa
Ülő akt
448. tétel
Schickedanz Albert
Támaszkodó akt
449. tétel
Klein József
Párizsi akt
450. tétel
Derkovits Gyula
Piacon, 1918
451. tétel
Szőnyi István
Álló akt
452. tétel
Szőnyi István
Kézimunkázó
453. tétel
Szőnyi István
Messzenéző
454. tétel
P. Kováts Ferenc
Bivalyok
455. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Párizsi utcarészlet
456. tétel
Napsütésben, 2014
457. tétel
Járitz Józsa
Aratás
458. tétel
Országh Imre Ferenc
Út menti ház, 1927
459. tétel
Pap Géza
Út a házak között, 1920 körül
460. tétel
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS