280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
Molnár C. Pál
Anya gyermekével tájban
461. tétel
Barta Ernő
Jézus születése
462. tétel
Borsos Miklós
Madonna a kisdeddel
463. tétel
Molnár C. Pál
Madonna
464. tétel
Szőnyi István
Árkádia
465. tétel
Szőnyi István
Ítélet (Bűnösök), 1923
466. tétel
Vaszary János
Csíkos macska
467. tétel
Vaszary János
Macska, 1910
468. tétel
Borsos Miklós
"Firenze", 1972
469. tétel
Ék Sándor
Szánkózás téli napsütésben
470. tétel
Szőnyi István
Sapkás férfi
471. tétel
Szőnyi István
Alakok (tanulmány)
472. tétel
Járitz Józsa
Ülő akt
473. tétel
Mednyánszky László báró
Tanyaudvar
474. tétel
Mednyánszky László báró
Falurészlet
475. tétel
Feszty Masa
Olasz városka híddal
476. tétel
Feszty Masa
Nyulak között, 1941
477. tétel
Táncoló menyecske, 1923
478. tétel
Kelemen Emil
Lányok népviseletben ("Kislányok"), 1930
479. tétel
Jávor Pál
Csendélet törött bokállyal, 1908
480. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS