280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
Demjén Attila
"Éjjel Velencében" 1968
501. tétel
Holló László
Kislány napernyővel, 1938
502. tétel
Holló László
Bacchanália, 1926
503. tétel
Borbereki Kovács Zoltán
Támaszkodó akt, 1931
504. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Akt hegedűvel
505. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Akt műteremben
506. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Gyümölcshordó keleti nők
507. tétel
Fried Pál
Pihenő
508. tétel
Csáki - Maronyák József
Csendélet", 1947
509. tétel
Járitz Józsa
Lila tulipánok
510. tétel
Csáki - Maronyák József
"Csendélet kék tányérral"
511. tétel
Gombos Székely Lilly
Csendélet porcelánokkal, 1937
512. tétel
Szász Endre
Szakállas férfi
513. tétel
Szász Endre
Az öreg fa, 1967
514. tétel
Fejér Csaba
"Szürkület"
515. tétel
Fejér Csaba
Mártélyi tanya télen
516. tétel
Farkasházy Miklós
Íriszes csendélet
517. tétel
Zsille Győző
Ciklámen
518. tétel
Heitler László
"Ablakom" 1992
519. tétel
Prohászka József
"Faluszéli alkonyat", 1920-as évek, Kecskemét
520. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS