280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Stockholmi utcarészlet, 1941

525. Fenyő Andor Endre (Baja, 1904 - Budapest, 1971)

Stockholmi utcarészlet, 1941

pasztell, szén, papír

67*50 cm

j.j.l.: Fenyő 1941, Kiállítva: "99 éve született" - Fenyő A. Endre festőművész kiállítása, Budapest Ráday Galéria, 2003. március 6-31. (18. Stockholmi utcarészlet), Feltehetően kiállítva: Fenyő A. Endre Svédországban készült képeinek gyűjteményes kiállítása, Buda