443. Kernstok Károly (Budapest, 1873 - Budapest, 1940)
Táj havas hegyekkel, 1920
olaj, vászon kartonra ragasztva
35,5*47 cm
j.b.l.: Kernstok 920, Feltehetően kiállítva: Kernstock Károly, Ember Oszkár képeinek és ifj. Kernstock Károly szobrainak kiállítása, Prosinec (ma Horvátország), Keletszlovenszkói Múzeum, 1922. december