280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Táj havas hegyekkel, 1920

443. Kernstok Károly (Budapest, 1873 - Budapest, 1940)

Táj havas hegyekkel, 1920

olaj, vászon kartonra ragasztva

35,5*47 cm

j.b.l.: Kernstok 920, Feltehetően kiállítva: Kernstock Károly, Ember Oszkár képeinek és ifj. Kernstock Károly szobrainak kiállítása, Prosinec (ma Horvátország), Keletszlovenszkói Múzeum, 1922. december