280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Jézus születése

462. Barta Ernő (Székesfehévár, 1878 - Budapest, 1956)

Jézus születése

olaj, vászon

80*60,5 cm

j.j.l.: Barta Ernő