280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Láda

610. Láda

106*175,5*73,5 cm

Erdély, 1784, tömör tölgyfa jávorfa intarziával, "A. L." monogrammal, belsejében ládafiával, eredeti zárszerkezettel és kulccsal, kovácsoltvas fogantyúkkal, Proveniencia: a tulajdonos szóbeli közlése alapján egykor a nagyszebeni gyógyszertár berendezése v