280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Kislány napernyővel, 1938

502. Holló László (Kiskunfélegyháza, 1887 - Debrecen, 1976)

Kislány napernyővel, 1938

olaj, falemez

74*50 cm

j.j.l.: Holló L. 938, Egykor Sarkadi András gyűjteményében, BÁV 29/115