280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Alakuló formák", 1978

560. Urbán György (Sátoraljaújhely, 1936 - )

"Alakuló formák", 1978

olaj, farost

50*80 cm

j.b.l.: Urbán Gy. 78