280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Házak, 1988

534. Klie Zoltán (Szekszárd, 1897 - Budapest, 1992)

Házak, 1988

olaj, farost

62*82 cm

j.j.l.: Klie Z. b.l.: 1989, Reprodukálva: Kopócsy Anna: "Kozmikus festő" - Klie Zoltán pályaképe, Budapest, 2005., magánkiadás, Házak, 1988. 92. old. 74. kép