280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Építőkockák"

533. Szentgyörgyi Kornél (Budapest, 1916 - Budapest, 2006)

"Építőkockák"

olaj, vászon

60*80,5 cm

j.j.f.: Szentgyörgyi