280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Szentendrei házak" 1960 - as évek

500. Kántor Andor (Budapest, 1901- Budapest, 1990)

"Szentendrei házak" 1960 - as évek

olaj, vászon

40,5*50,5 cm

j.j.l.: Kántor Andor