280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Asztali csendélet sárgabarackokkal

495. Kristóf János (Dunabogdány, 1922 - )

Asztali csendélet sárgabarackokkal

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.l.: Kristóf