280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Virágok kék vázában, 1930-as évek

418. Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940)

Virágok kék vázában, 1930-as évek

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.l.: Iványi Grünwald Béla, h.o.: hagyatéki cédula és kiállítási szám, Kiállítva: Iványi-Grünwald Béla művészi hagyatékának kiállítása, Budapest, Gróf Almásy-Teleki Éva Művészeti Intézete (volt Ernst Múzeum), 1941.január (kat. 25. Virágok kék vázában, 1200.-) A