280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Alakok (tanulmány)

472. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Alakok (tanulmány)

ceruza, papír

210*340 mm

j.j.l.: Szőnyi I.