280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Bivalyok

455. P. Kováts Ferenc (Nagybánya, 1911 - Nagybánya, 1983)

Bivalyok

olaj, vászon

38*58 cm

j.b.l.: P. Kováts Ferenc