280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szakállas férfi

513. Szász Endre (Csíkszereda, 1926 - Mosdós, 2003)

Szakállas férfi

olaj, műlemez

31*25,5 cm

j.j.l.: Szász Endre