280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Csendélet", 1947

509. Csáki - Maronyák József (Orosháza, 1910 - Budapest, 2002)

Csendélet", 1947

olaj, vászon

100*80 cm

j.j.l.: Csáki - Maronyák 947, h.o.: Fővárosi Képtár Kiállítási címkével, Kiállítva: Képzőművészeti, Iparművészeti és Fotó Kiállítás, Budapest, Fővárosi Képtár, 1948. január 3-22. (kat. 196. Csendélet, olajf. 1500.-)