280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Papagájos jelenet

544. Járitz Józsa (Budapest, 1893 - Budapest, 1986)

Papagájos jelenet

tempera, papír

325*405 mm

j.b.l.: Járitz