280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Asztali csendélet retekkel, 1959

417. Szalmás Béla (Kassa, 1908 - Budapest, 1961)

Asztali csendélet retekkel, 1959

olaj, karton

66*92 cm

j.b.l.: Szalmás 59, sérült