280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Lila tulipánok

510. Járitz Józsa (Budapest, 1893 - Budapest, 1986)

Lila tulipánok

olaj, vászon

60,5*48 cm

j.j.l.: Járitz