280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szervízasztalka, 4 db

798. Szervízasztalka, 4 db

66,5*56,5*41 cm

osztrák, Thonet, 1900 körül, hajlított, gőzölt, mahagóni színűre pácolt bükkfa, jelzett az alján: Thonet címke