280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Asztali csendélet petróleumlámpával

496. Lesznai Anna (Alsókörtevélyes, 1885 - New York, 1966)

Asztali csendélet petróleumlámpával

olaj, karton

45,5*61 cm

j.j.l.: A. Lesznai