280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Éjjel Velencében" 1968

501. Demjén Attila (Dicsőszentmárton, 1926 - Budapest, 1973)

"Éjjel Velencében" 1968

olaj, vászon

60*90 cm

j.b.l.: Demjén A. 968