280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Csendélet porcelánnal

407. Kornai József (Palánk, 1889 - Budapest, 1929)

Csendélet porcelánnal

olaj, vászon

57*47 cm

j.j.f.: Kornai