280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Pihenő aktok, 1922

432. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Pihenő aktok, 1922

kréta, papír

470*570 mm

j.j.l.: Sz. 22, foltos