280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Anya gyermekével tájban

461. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)

Anya gyermekével tájban

olaj, karton

46*34 cm

j.b.l.: M C P, MNG 1491/971, kis sérüléssel